juras administracijaLatvijas-ugunsdzsju-asocicija

Sazinieties ar mums jau šodien!

 + 371 29470407 

info@grenadeserviss.lv 

Par mums

SIA „Grenade&Serviss” ir nozīmīgs posms globālajā un reģionālajā ugunsdrošības sistēmu un ugunsdzēsības inventāru tirdzniecības un apkalpošanas tīklā; tā sniedz drošus un uzticamus pakalpojumus saviem klientiem. SIA „Grenade&Serviss”  , pilnībā apzinās savu atbildību ugunsdrošības jomā un dod ievērojumu pienesumu Latvijas ekonomikas izaugsmē. Viena no SIA „Grenade&Serviss”  darbības vadlīnijām ir augsta kvalitāte, darbības efektivitāte; tā pastāvīgi cenšas uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un pieejamo pakalpojumu apjomu.

Mūsu mērķis ir izveidot SIA „Grenade&Serviss” par vadošo ugunsdzēsības inventāra piegādātāju un iekārtu apkalpotāju Latvijā. Lai veicinātu SIA „Grenade&Serviss” izaugsmi, mēs akcentēsim šādus darbības virzienus:

  • Nostiprināt un paplašināt SIA „Grenade&Serviss”  klientu loku un rast ceļus, kā novērst atkarību no kāda viena kravas veida pārvadājumiem.
  • Izveidot ilgtspējīgu rīcības modeli, integrējot SIA „Grenade&Serviss”  darbībā vides aizsardzības un sociālos aspektus.
  • Veikt ieguldījumus jaunās tehnoloģijās un ieviest inovatīvas darba metodes, lai veicinātu SIA „Grenade&Serviss” pakalpojumu kvalitāti un efektivitāti.
  • Cieši sadarboties ar Latvijas Republikas valdību, Rīgas pilsētas pašvaldību un tās iedzīvotājiem, lai izveidotu visaptverošu un integrētu ugunsdrošības infrastruktūru.
  • Sadarboties ar iesaistītajām pusēm, lai attīstītu ar SIA „Grenade&Serviss” darbību saistīto ugunsdrošības infrastruktūru līdz pasaules klases līmenim.

Uzņēmums SIA“Grenade & Serviss” reģistrēts komercreģistrā 24.maijā 2004.gadā.

Sava un tuvinieku drošība un veselība, gluži tāpat kā saule, lietus vai gaiss, ko elpojam, šķiet tik pašsaprotamas un ierastas lietas, ka ikdienā par tām pat nedomājam.
Pareizi jau arī ir – tām nevajadzētu nepārtraukti nodarbināt Jūsu prātu, jo rūpes par drošību būtu jāuztic profesionāļiem.

Uzņēmuma SIA“Grenade & Serviss” mērķis un uzdevums - strādāt, lai ikviens justos droši. Droši un mierīgi par sevi, savu ģimeni, apkārtējo vidi, mājokli un savu uzņēmumu.
Mēs darām visu, lai Jūsu varā būtu savaldīt dzīvībai tik svarīgo un reizē neprognozējami bīstamo stihiju – uguni.

Uzņēmums SIA“Grenade & Serviss” ar panākumiem darbojas ugunsdzēsības inventāra tirdzniecības, apkopes un uzturēšanas.

Saviem klientiem piedāvājam drošus, pārbaudītus un augstvērtīgus vietējo, kā arī starptautiski pazīstamu firmu ražojumus. Ciešā un gadu gaitā nostiprinātā sadarbība ar ražotājiem ļauj mums piedāvāt izdevīgas cenas un apmaksas nosacījumus ikvienam interesentam.
SIA“Grenade & Serviss” ir Latvijas Ugunsdzēsības Asociācijas biedrs un tas sniedz iespēju, vajadzības gadījumā, nodrošināt lielu un sarežģītu objektu aprīkošanu ar ugunsdzēsības iekārtām, sadarbojoties ar uzticamiem asociācijas biedriem.

Mūsu sniegtie pakalpojumi aptver plašu un ikviena vajadzībām atbilstošu klāstu:

UGUNSDROŠĪBA
tirdzniecība, uzstādīšana, nodošana ekspluatācijā, apkalpošana:

- visu veidu ugunsdzēsības inventārs un piederumi;

-Objektā esošā ugunsdrošības inventāra daudzuma un izvietojuma atbilstības novērtēšana saskaņā ar MK Noteikumiem Nr. 238;

-ugunsdzēsības aerosoli;
- ugunsdzēsības aparātu apkope, uzpildīšana, rezerves daļas un pildvielas;
- ugunsdzēsības krāni, šļūtenes, savienojumi, hidranti;
- dūmu, gāzes un gaismas signalizācijas ierīces;
- absorbenti, bonas.

DARBA DROŠĪBA

- spectērpi, cimdi, ķiveres, apavi, jostas, dūmu maskas, respiratori;
- norobežojuma lentas, individuālās aizsardzības līdzekļi;
- uzskaites žurnāli, norādes un drošības zīmes.

TELPU UN OBJEKTU APRĪKOJUMS

- metāla ugunsdzēsības stendi un to inventārs;
- metāla skapji medikamentiem, atslēgu skapji;
- ugunsdzēsības krānu un aparātu kastes

CITI PAKALPOJUMI

- ugunsdrošības, video novērošanas, apsardzes signalizācijas, sprinklera sistēmas un zemsprieguma tīklu ierīkošana, nodošana ekspluatācijā un apkalpošana;
- skursteņslauķu pakalpojumi un inventārs;

-ugunsdrošības apmācības- teorija un prakstiskā dzēšana

-civilās aizsardzības plānu izstrādāšana;
- evakuācijas plānu izstrādāšana.

-Bēniņu koka konstrukciju apstrāde ar ugunsdrošiem aizsargsastāviem un ēku bēniņos dūmvadu un sienu, kurās atrodas dūmkanāli, apstrāde ar gaišu degtnespējīgu  krāsu ,saskaņā ar MK Noteikumiem Nr.82.

-Apkures ierīču, dūmkanālu, ventilācijas kanālu un skursteņu tīrīšana, apsekošana1xgadā, un tehniskā stāvokļa aktu sagatavošana vienu reizi 3 gados saskaņā ar MK Noteikumiem Nr.82Uzņēmums SIA“Grenade & Serviss” ar vislielāko atbildību palīdzēs Jums justies droši, lai visas domas un enerģiju Jūs varētu veltīt sev nozīmīgām lietām!

 

   
lvenes

Laiks noskatīt dūmu detektorus!

 

Vakances!

 

Jaunākās akcijas!

 

Darba laiks darba dienās

9:00 - 17:00
Sestdienās, svētdienās un svētku dienās nestrādājam!

Kontakti

 

 + 371 29470407 

  info@grenadeserviss.lv